Dostawa i płatności

DostawaKoszty dostawyPłatność przy odbiorze?Darmowa dostawa?Pobranie?
Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym (Poznań, ul. Podgórna 4)0 złNieTakNie
InPost Paczkomaty 24/713,90 złNieDla zamówień o wartości powyżej 180 złNie
Kurier InPost13,90 złTakDla zamówień o wartości powyżej 180 złTak (+ 1,60 zł)

 1. KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU
  1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
  2. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej kosztów dostawy oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.
  3. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.
  4. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:
   1. Odbiór w punktach Paczkomaty InPost
   2. Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa.
   3. Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Podgórna 4, 61-829 Poznań – w Dni Robocze, w godzinach od 11:00 do 19:00.
  5. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 7 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 7 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
   1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych, płatności kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
   2. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
  6. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 7 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 7 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:
   1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych, płatności kartą płatniczą lub płatności Bitcoin – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
 2. SPOSOBY PŁATNOŚCI
  1. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności:
   1. Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki.
   2. Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, na poniższe dane:

    MILER Tomasz Miler Olga Miler s.c., ul. Podgórna 4, 61-829 Poznań
    Bank: Santander, nr rachunku: 47 1090 1362 0000 0001 4179 9271

    Po wykonaniu przelewu prosimy o przesłanie potwierdzenia, wygenerowanego przez bank, na nasz adres mailowy. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ płatność na konto nie zostanie automatycznie przypisana do zamówienia. 

   3. Płatność elektroniczna i płatność kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu tPay.
  2. W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient zobowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
  3. W przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient zobowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.
Koszyk
Scroll to Top